युएई एक्सचेन्ज कुवैतको प्रेस बिज्ञप्ती !!


Doc1हिन्दू धर्मावलम्बिहरुको महान चाड बिजया दशमीको पावन अवसरमा युएई एक्सचेन्ज, कुवैतले हिमालयन बैंक तथा हिमाल रेमिट नेपालमा पैसा पठाउनु हुने ग्राहकहरुको लागि नयाँ तथा सुवर्ण अवसर प्रदान गरेको छ । ग्राहकहरुको सुविधालाई मध्यनजर राख्दै पैसा पठाउने शुल्कलाई घटाएर जम्मा ०.७५० फील्समा कायम गरिएको छ । यस अफरको समयावधी भने १४ जुलाई २०१४ देखि ३१ सेप्टेम्बर २०१४ सम्म मात्र रहने छ । युएई एक्सचेन्जबाट अनलाईन सेवा, नगद फ्लास सेवा, खातामा पैसा पठाउने सेवा र नगद पिक सेवा लिने नेपाली ग्राहकहरुलाई भारि छुट दिईएको छ । यो सेवा कुवैतमा युएई एक्सचेन्जको २४ ओटा शाखाहरुबाटै नेपाली ग्राहकहरुले लिन सक्नेछन् । सेवा ग्राहिले नेपालमा हिमाल रेमिटबाट पैसा भुक्तानी लिई सकेपछी एसएमएस सूचना प्राप्त गर्नेछन । नगद भुक्तानी सेवा नेपालमा हिमालयन बैंक तथा हिमाल रेमिटको ४,२०० भन्दा धेरै शाखामा उप्लप्ध रहेको पनि जानकारी गराईन्छ ।

धन्यवाद,

युएई एक्सचेन्ज, कुवेत

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )