नेपाल र इण्डोनेशिया बिचको मैत्रीपूर्ण खेलमा नेपाल द्वारा गोलको वर्षा


शिव पौडेल
11माउन्ट एभरेष्ट स्पोर्टईङ क्लब काठमाडौं कुवेतले, कुवेतमा हुने अन्तरनेपाली फुट्बल खेलमा राम्रो खेल खेल्ने प्रबाशी नेपाली खेलाडिहरुलाई समेटी आगामी ३० मे २०१४ मा श्रीलंका द्वारा आयोजना गरिने फूटबल गेमको लागि १८ जान खेलाडी सेलेक्सन गरेको छ। हिजो शुक्रबार नेपाल र इण्डोनेशिया बिचको मैत्रीपूर्ण खेलमा नेपाल ले ५ गोल गरेको थियो भने इण्डोनेशियाले १ गोल गर्न सफल भएको थियो। उक्त खेल हेरी माउन्ट एभरेष्ट स्पोर्टईङ क्लबले आगामी हुने खेलको लागि खेलाडीहरु सेलेक्सन गरेको हो । 1३० मे २०१४ दिनको ठिक ४.३० बजे फाहाहिलको सबाह ग्राउण्डमा उद्घाटन हुनेछ र गोलाप्रथाको नतिजा अनुसार नेपालले पोल-ए बाट आयोजक टिम श्रीलंकासँग ओपनिङ म्याच खेल्नेछ । पुर्ण जानकारी सहित नियमावलीहरु कुवेत नेपाल डटमा सम्प्रेषण गरिने छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.