विश्व साईकल यात्री कुवेत आउँदै,बिमानस्थलमा स्वागतको लागि जनचासो


ईन्द्र भुसाल ,कुवेत
1नेपाली राष्ट्रिय झन्डा बोकेर  साईकलको यात्रा गरी संसारमा नेपाललाई चिनाउने अभियान सहित निस्केका ३ जना नेपाली युवाहरु बिरेश प्रशाद दाहाल, बिजेन्द्र कुमार महरा र बरुन अधिकारी भोली बिहीवार बेलुका १० बजेर ४० मिनेटमा कुवेत आउने जानकारी दिएका छन। उल्टो साईकल चलाएर यात्रा गर्दै आएका उनिहरुले दुताबाशको सहकार्यमा कुवेतको कुनै एक रोडमा उल्टो साईकल चलाऊने छन । एन आर एन ए अध्यक्ष धर्मराज गिरिका अनुसार कुवेत बसुन्जेल उनिहरुको खानपिन देखी बसोबाशको ब्याबस्था एन आर एन ए कुवेतले गर्नेछ । कुनै साँस्कृतिक कार्यक्रमको लागि नेपालबाट कलाकार कुवेत आउँदा बिमान्स्थलमा स्वागतको लागि पुग्ने नेपाली समाजका अगुवहरु भोली पनि साईकल यात्रिको स्वागतको लागि पुग्नेमा सबै विश्वस्त छन । शान्तीको सन्देश दिदै हिंडेका युवाहरु कुवेतपछी युरोप जाने कार्यक्रम रहेको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.