कुवेतमा अलपत्र परेका नेपालीहरुलाई तमाङ घेदुङ कुवेतबाट सहयोग


कुवेत नेपाल डटकम
10404562_661301170616284_603577286_oबिदेस गएर धन कमाउला भनी मिठो सपना बोकी कुवेत आएका नेपालीहरु समय समयमा अलपत्र भएको समाचार आउने गर्दछन । समस्या नै समस्या भएको समाचारले सजिने अन्लाईन न्युजका पेजमा आज फेरी अर्को समस्याको समाचार प्राप्त भएको छ। कुवेत स्थित रिजनल गेट कम्पनिमा कार्यरत ३५ जना नेपालीहरु बिगत केही महिना देखी रोजगार बिहिन बनेपछी समस्यामा परेका थिए भने दुई महिना देखी तलब समेत नपाएपछी बिहान बेलुकी खानपिनको समेत समस्या भएको खबर आएको छ । यो दु:खत खबर सुनेपछी तमाङ घेदुङ कुवेतले उनिहरु रहेको क्याम्प मिनाअदुल्ला पुगी केही रासन पीडितहरुलाई बितरण गरेको घेदुङका महासचिब अमृत तमाङले जानकारी दिनु भएको छ । बेला बेलामा नेपालीहरु एउटै कम्पनिमा समस्या परेको ’bout नेपाली दुताबाशमा संपर्क गर्न खोज्दा संपर्क हुन सकेन र संपर्कको लागि कोशीस भएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.