आगामी शुक्रबार तीन तिर कार्यक्रम,तनहुँ संपर्क समाज कुवेतले शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम गर्ने


 ईन्द्र भुसाल ,कुवेत
8022650512_3d33f8deaf_zनेपाली दुताबासको स्थापना पस्चात तिब्र रुपमा उदाएका नेपाली संघँ सस्थाहरुको संख्या दुई दर्जन भन्दा बढी भएको नेपाली समाज कुवेतमा कार्यक्रमको पनि लहर चलेको छ। हप्तामा एक पटक हुने बिदामा कुनै न कुनै सस्थाले कार्यक्रम गरेर व्यास्त भएको नेपाली समाज अब एकै दिन तीन महत्वपूर्ण कार्यक्रम हुन जादैछ आगामी शुक्रबार। तमु समाज कुवेतले मानबिय जीवनमा अतिनै महत्व राख्ने रक्तदान कार्यक्रम आयोजना गर्दैछ भने बिजया दशमीको अबसरमा अल्घानिम सेकुरिटी कम्पनीमा कार्यरत नेपालीहरुले BEC एक्स्चेन्जको प्रायोजनमा अन्तर नेपाली भलिबल प्रतियोगिता आम्घारामा आयोजना गरेर कुवेतमा रहेका भलिबल खेलाडी र दर्शकहरुलाई मनोरन्जन प्रदान गर्ने भएको छ । यसै अबसर मा नेपालीहरुको महान पर्व बिजया दशमीको अबसर पारेर तनहुँ संपर्क समाज कुवेतले कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण नेपाली संघँ सस्थाका प्रमुख र प्रतिनिधि ,पत्रकार ,खेलाडीहरुलाई निमत्रणा गर्दै शुभकामना आदान प्रदान तथा दिवा भोजको आयोजना गर्ने भएको छ । फाहिलको रोयल मुघ्लाई रेस्टुरेन्टमा बिहान ११ बजेबाट कार्यक्रम सुरुहुने जनाएको छ । प्रबाशको यो बस्तिमा नेपालीहरुले बिभिन्न कार्यक्रम गरी बिजया दशमी मनाउने समाचारले खुशीयाली छाएको अवस्थामा एकै दिन गरिने तीन कार्यक्रमले कुवेतमा नेपाली सस्थाहरुको बिकास र नेपाली जनघनत्व पनि बिगत भन्दा धेरै भएको अनुमान लगाउन सकिन्छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.