नोभेम्बर १,२०१३ तारिकबाट स्विडिस कम्पनीले अन्तर नेपाली फुट्बल खेलाउने


ईन्द्र भुसाल ,कुवेत
img_0123अत्यधिक गर्मिको कारण केही महिना सुस्ताएको नेपाली समाज कुवेतका संस्थाहरुले गर्ने खेलकुदका कार्यक्रम अब जाडो मौसम सुरुहुन साथ बाक्लिने भएका छन यद्दपी प्रचन्ड गर्मिकै महिनामा पनि माउन्ट एभरेष्ट स्पोर्टइङ क्लबले सुबिधा सम्पन्ह एसी युक्त हलमा अन्तर नेपाली भलिबल प्रतियोगिता भब्य रुपमा सम्पन्ह गरेको थियो । खेल कै बिषयमा गत साल दिपावली कै समय पारेर भब्य अन्तर नेपाली फुटबल प्रतियिगिता सम्पन्ह गरेको उल्लेख्य नेपालीहरु काम गर्ने स्विडिस कम्पनीका नेपालीहरुले आगामी नभेम्बर १ तारिक सुयोखको सभा हस्पिटल खेल मैदानमा फुटबल खेलको आयोजना गर्ने आयोजक मोहन राईले फोन संपर्कमा बताउनु भएको छ । १ नभेम्बरबाट सुरु गरिने फुट्बल प्रतियोगिता सहभागी हुने टिमहरुको संख्याको आधारमा कती हप्तामा सम्पन्ह गर्ने बिषय आयोजकले पछी जानकारी गराउने छन भने टिम दर्ता र अन्य नियम सम्बधी  जानकारी छिट्टै जानकारीमा आउने छ । उक्त अबधिमा अन्य कुनै नेपाली संघँ सस्थाहरुलाई कार्यक्रम नजुधाई सहयोग र सफल पार्न पनि आयोजक ले आग्रह गरेको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.