जन–जागृती नेपाली सामुदयिक पुस्तकालयको बारेमा जानकारी


जय आले, कुवेत

Untitled-1सामाजिक सेवाका लागि संगठित भई सामाजिक कृयाकलापमा कटिबद्ध रहँदै आएको कुवेतको नेपाली समाजमा सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो छुट्टै पहिचान बनाउन सफल जन-जागृती युवा समाज, कुवेतले कुवेतवासी नेपालीहरुबीच टड्कारो रुपमा खड्किएको नेपाली भाषामा लेखिएका पुस्तक पढ्ने चाहना एवं नेपाली भाषा साहित्यलाई प्रवासमा पनि जीवान्त राख्दै विभिन्न विधाका रचनात्मक, ज्ञानवर्द्धक तथा मनोरन्जनात्मक पुस्तक मार्फत कुवेतवासी नेपालीहरुमा आर्थिक, सामाजिक, राजनीतिक, साँस्कृतिक तथा धार्मिक जन–चेतना एवं वौद्धिक ज्ञानको वृद्धि होस् भन्ने हेतुले नेपाली सामुदायिक पुस्तकालय सञ्चालन गरेको छ ।

पठन-पाठनमा इच्छुक महानुभावहरुले पुस्तकालयमा हालसम्म जम्मा हुन आएका नेपाली तथा अङ्ग्रेजी पुस्तकहरुको बारेमा बिस्तृत जानकारी लिनको लागि तलको लिंकमा क्लिक गर्नुहुन र अन्य सोधपुछका लागि निम्न नम्बरहरुमा सम्पर्क गर्नु हुन पनि सामुदायिक पुस्तकालय सञ्चालक समितिले अनुरोध गरेको छ ।

सम्पर्क:
आश ब. नेपाली-५५०७२२७८, कृष्ण मल्ल-६५८९५५६५, आनन्द आचार्य-५५२०६६४१

लिंक:
Introduction of Jana Jagriti_Nepali Public Library

Advertisements

One response to “जन–जागृती नेपाली सामुदयिक पुस्तकालयको बारेमा जानकारी

  1. निर्मला जिज्ञाशु

    अति नै राम्रो खबर, खुशी लाग्यो /

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )