तमाङ घेदुङ कुवेत ले बुद्ध जयन्ती भब्य तरिकाले मनाउने ,लुटिएकी चेली र मिर्गौला पीडित लाई आर्थिक सहयोग ।


ईन्द्र भुसाल ,कुवेत

482659_545119955510441_1657083156_nकुवेत को नेपाली समाज मा बिभिन्न सामाजिक काम मा योगदान दिदै आएको सस्था नेपाल तमाङ घेदुङ कुवेत ले हिजो नेपाली नयाँ बर्ष २०७० को उपलछ्य मा शुभकामना आदान प्रदान सम्पन्ह गरेको जानकारी आएको छ
सस्था को चालिसौ पूर्ण बैठक को अबसर मा घेदुङ ले अर्को सामाजिक काम गरेको छ । अध्यक्ष राम बहादुर लामा (घलान )को अध्यक्षतामा बसेको बैठक महासचिब अमृत तमाङ ले सन्चालन गर्नु भएको थियो । सस्थाका बरिस्ठ सल्लाहाकार राजेन्द्र तमाङ ,गिता तमाङ ,श्याम लामा लगायत करिब तीन दर्जन कार्यसमितिका सदस्यहरु को उपस्थिती रहेको बैठक ले केही समय पहिला जाहरामा ठुलो धन राशी र मोबाईल समेत खोसेर अपरिचित हरुले लगेपछी तनाब मा रहेकी मिना तमाङ लाई करिब ५०० केडी सहयोग गर्ने र पोखराको मनिपाल अस्पातल मा उपचार गराउदै रहेकी यक महिलालाई ५१ केडी आर्थिक सहयोग गर्ने निर्णय गरेको छ ।528421_545116482177455_2146037928_n कुवेत मा कार्यरत कृतिका गुरुङ ले तमाङ घेदुङ बाट आफ्नो आमाको उपचार को लागि सहयोग को अपेछ्या गरेकोले पीडित लाई सहयोग गरेको घेदुङ ले जनाएको छ ।स्थापना देखी हरेक साल मनाउदै आएको बुद्ध जयन्ती यो पटक पनि भब्य किसिमले मनाउने निर्णय गर्दै मिती र स्थान पछी तोक्ने जनाएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.