पाँचौ अरुण भ्याली रनिङ्ग शिल्ड खुल्ला पुरुष फुटवल प्रतियोगीताको तयारी पुरा


सुरेश गुरुङ

कार्तिक १५ । संखुवासभा जिल्लाको मानेभञ्ज्याङ्गमा आयोजना हुन गैरहेको पाँचौ अरुण भ्याली रनिङ्ग शिल्ड खुल्ला पुरुष फुटवल प्रतियोगीताको तयारी पुरा भएको आयोजकले जनाएको छ । आयोजक एड्भान्स क्लब मानेभञ्ज्याङ्गका अनुसार प्रतियोगिताका लागि खेलमैदान मर्मत र आवश्यक खेल सामाग्री ल्याइसकिएको छ । महेन्द्र मानेभञ्ज्याङ्ग उच्च मा.बि खेल मैदानमा यो भन्दा पहिले पनि धेरै गेमहरु लगायत बिरेन्द्र शिल्ड जस्ता बिशाल खेलहरु खेलाई सकिएको छ । आगामी कार्तिक २० गते सोमबार ११ बजे कार्यक्रम उदघाटन हुने र गेम २४ गते सम्म चल्ने आयोजकले कुवेतनेपाल डटकमलाई जानकारी दिएको छ । उद्घाटनको दिन बिभिन्न साँस्कृतिक कार्यक्रम समेत हुने र यो भन्दा पहिला पनि नेपालका चर्चित कालकारहरु राजेशपाल राई, आफ्नै ठाउँका अर्थात लोकप्रिय गीत एकादशी बाजरैका गायक खेमराज गुरुङ, धीरज राइ रेश्मा सुनिवार जस्ता चर्चित कलाकारहरुले यस अरुण भ्याली रनिङ्ग शिल्ड खुल्ला पुरुष फुटवल प्रतियोगितामा खेलाडीहरु लाई मनोरन्जन दिनको निम्ती आ-आफ्नो प्रस्तुतिहरु दिसक्नु भएको छ ।

प्रतियोगितामा नेरु १७ लाख, ८३ हजार रुपैया खर्च गरिने अनुमान गरिएको छ । प्रतियोगीतामा संखुवासभा र अन्य छिमेकी जिल्लाका गरि ३० वटा टिमको सहभागीता रहने छ । प्रतियोगीतामा प्रथम हुने टिमलाई १ लाख, द्धितिय हुनेलाई ५० हजार, तृतिय हुनेलाई २५ हजार र सान्त्वनालाई १५ हजार नगद पुरस्कार प्रदान गरिने छ । त्यस्तै सर्वोत्कृष्ट खेलाडी, गोल रक्षक र सर्वाधिक गोलकर्तालाई समेत पुरस्कृत गरिने आयोजकले जनाएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.