आज तीज, पशुपतिमा दर्शनार्थीको भिड


काठमाडौ, आश्विन २ – हिन्दु महिलाहरुले विशेष महत्वका साथ मनाउने हरितालिका तीज आज मनाइदै‌छ । तीज अवसरमा पशुपति मन्दिरमा महिला दर्शनार्थीहरुको ठूलो भिड लागेको छ । महिलाहरु निरहार वसेर नाचगान गर्दै तीज मनाउँदैछन् । पशुपतीमा दर्शनका लागि तीनवटा ढोका खोलिएको छ । मित्रपार्कदेखि उमाकुण्ड हुँदै रुद्रगाढेश्वरबाट बस्ने लाइन उत्तरढोकाबाट, गौशाला वनकालीबाट बस्ने लाइन दक्षिणढोकाबाट र विशिष्ट व्यक्तिहरूले पश्चिमढोकाबाट प्रवेश गर्न पाएका छन् । लगातारको झरीलाइ वेवास्ता गर्दै महिलाहरु दर्शनका लागि लाइन बसेका छन् ।

 

 

 

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.