स्वतन्त्र पत्रकार सङ्घ नेपालको तनहूँ भेला


पोखरा-स्वतन्त्र पत्रकार सङ्घ नेपाल तनहूँ शाखा गठनका लागि भेला आयोजक समिति गठन गरिएको छ। रेडियो तनहूँका स्टेशन म्यानेजर रमेश पौडेलको संयोजकत्वमा १७ सदस्यीय भेला आयोजक समिति गठन गरिएको हो। समितिको सहसंयोजकमा मादी सेती एफएमका स्टेशन म्यानेजर कृष्णहरि गैरे र सदस्यहरुमा मेरो साथी एफएमका स्टेशन म्यानेजर मनोजकुमार श्रेष्ठ, रेडियो बन्दीपुरका स्टेशन कोअर्डिनेटर अनुपम पौडेल, सञ्चारकर्मीहरु धनपति अधिकारी, तारा शर्मा, सुजनकुमार श्रेष्ठ, सृजना रानामगर, लक्ष्मी रानाभाट, रघुनाथ वाग्ले, प्रेरणा थापा, रामबहादुर धामी, आशबहादुर परियार, कृष्णबहादुर थापा, दलबहादुर दरै, राजकुमार श्रेष्ठ र रवीन्द्र अधिकारी रहेका छन्।
भेलाले आगामी भदौ २ गते शनिबार स्वतन्त्र पत्रकार सङ्घ नेपालको प्रथम तनहूँ जिल्ला अधिवेशनको आयोजना गर्ने निर्णय गरेको छ। भेला जिविस तनहूँको समीक्षालय दमौलीमा हुने जनाइएको छ। यसरी शाखा गठन हुनेमा तनहूँ दोस्रो हो। यसअघि गत असार २१ गते स्वतन्त्र पत्रकार सङ्घ नेपालको पहिलो शाखाको रुपमा कास्की शाखा गठन भएको थियो। कम्तीमा सात वटा शाखा गठन गरेपछि केन्द्रीय अधिवेशन गरिने सङ्घका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद बास्तोलाले जानकारी दिए।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.