नेपाल पत्रकार महासंघ कुवेत शाखालको अधिबेशन सेप्टेम्बर दोश्रो हप्तामा हुने


हरी कृष्ण न्यौपाने कुवेत, नेपाल पत्रकार महासंघ कुवेत तदर्श शाखाले नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रिय कार्यालयको बैदेशिक नियमावली अन्तर्गत रहने गरी बैदेशिक शाखाको रुपमा सम्बन्धन प्राप्त गर्ने भएको छ।यसको लागि प्रारम्भिक चरणको प्रकृया पुरा भैसकेको छ भने अन्तिम प्रकृया स्वरुप नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रिय प्रतिनिधिको उपस्थितीमा आगामी सेप्टेम्बर दोश्रो हप्ता अधिबेशन गर्न कुवेत तदर्श कमिटी तयारीमा लागेको छ।
गत जुलाई २०,२०१२ शुक्रबार नेपाल पत्रकार महासंघ कुवेत तदर्श शाखा अध्यक्ष सुजन केसीको अध्यक्षतामा बसेको पत्रकारहरुको बैठकले आगामी सेप्टेम्बर दोश्रो हप्ता आफ्नो अधिबेशन गर्ने र त्यसको लागि नेपाल पत्रकार महासंघलाई पत्राचार गर्दै प्रतिनिधि पठाउन अनुरोध गर्ने निर्णय गरिएको थियो।बैठकमा हाल सम्म भएको उपलब्धीहरुका ’boutमा तथा नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रिय कार्यालयमा गएर शाखा सचिब हरी कृष्ण न्यौपानेले जम्मा गरेको १९ जन सदस्यहरुको सदस्यताको लागि कागजात तथा सदस्यता शुल्कको ’boutमा पनि छलफल भएको थियो।

       स्मरण रहोस,२०१० एप्रिलमा नै कुवेतमा रहेका संचार माध्यमहरु नेपाल कुवेत डटकम,कुवेत नेपाल डटकम र मरुभुमीको कोसेली छापा पत्रीकामा कार्यरत पत्रकारहरुले नेपाल पत्रकार महासंघ संग सम्बन्धन प्राप्त गर्नको निमित तदर्श समिती बनाउदै प्रकृया अगाडि बढाएको भए पनि हाल सम्म सम्बन्धन प्राप्त गर्न सकेको थिएन।हाल सम्बन्धनको अन्तिम चरणमा रहेको नेपाल पत्रकार महासंघ कुवेत तदर्श शाखाका सपूर्ण पधाधिकारीहरु आगामी सेप्टेम्बर दोश्रो हप्तामा हुने अधिबेशनको तयारीमा लागेको अध्यक्ष सुजन केसिले बताए।उनले थपे”बिभिन्न अफ्ट्यारा र जटिलताका बिच पनि कुवेतको मरुभुमीमा रहेर कलम चलाऊने कलमकर्मीहरुले छिट्टै नै नेपाल पत्रकार महासंघको सदस्यता प्राप्त गर्ने र यसले केही रुपमा भए पनि ब्यबसायिक पत्रकारितामा टेवा पुराउने छ।

 

 

 

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.