फेरि पनि जग्गा कव्जा गर्ने माओवादीको धम्की


१३ असार, काठमाण्डौं – सशस्त्र द्धन्द्धकालमा कब्जा भएका घर जग्गा फिर्ता हुने आसमा बसेका बर्दिया र बाँकेका पीडित नेकपा-माओवादीले फेरि जग्गा कब्जा गर्ने धम्की दिएपछि थप निरास भएका छन् । एकीकृत नेकपा माओवादीबाट छुट्टएिको नेकपा-माओवादीले फेरि व्यक्तिको जग्गा कब्जा गर्ने चेतावनी दिएको छ । उक्त दलका अध्यक्ष मोहन बैद्य एकीकृत नेकपा माओवादीमा हुँदा पनि कब्जा जग्गा फिर्ता गर्न नहुने पक्षमा रहनुभएको खबर आजको अन्नपूर्ण पोष्ट दैनिकले छापेको छ ।

नेकपा-माओवादीका थारुवान राज्य समिति सचिवालयका सदस्य आईपी खरेलले सम्पती कब्जा गर्ने अन्तिम तयारी भइरहेको बताएका छन् । ‘सम्पति कब्जाको कुरा राजधानीको भेलामा छलफल भईरहेको छ । हामी कव्जा अभियानको अन्तिम तयारीमा छौं, घोषणा हुनमात्र बाँकी रहेको छ,’ खरेलले भन्नुभयो ।

खरेलले हालसम्म कब्जा रहेको सम्पत्ति कब्जामै रहिरहने, बेचबिखन गर्न नपाउने र अरुको पनि स्रोत नखुलेको सम्पत्ति कब्जा गरिने बताएका छन् । ‘अबैध ढंगले कमाएको सम्पत्ति जसको भएपनि छाड्दैनौ,’ उनले भने ‘माओवादी नेताकै पनि स्रोत नखुलेको सम्पत्ति समेत कव्जा गर्छौ ।’

 

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.