नेपाली जनसंपर्क समिती कुवेतको, सम्मेलनको तयारीका लागि २९ जुनमा एसिया एसिया होटेलमा बैठक बस्दै


ईन्द्र भुसाल ,कुवेत २४ जुन

कुवेतको नेपाली समाजमा कुनै राजनीतिक पाटी सँग सम्बन्धित भात्री संगठन खोलिएको  पहिलो संगठन नेपाली जनसंपर्क समिती कुवेतले आफ्नो सम्मेलन तयारीको लागि आगामी शुक्रबार कुवेतको मालियामा रहेको होटेल एसिया एसियामा बैठक बस्ने निर्णय गरेको छ । नेपाली काग्रेसमा आस्थावान रहनु भएका प्रबासमा रहेका सम्पूर्ण नेपालीहरुलाई आफ्नो पाटीको संपर्कमा रहन र परेको बेला एक नेपालीले अर्को नेपाली लाई सहयोग गर्ने उदेस्यले नेपाली काग्रेसको ईतिहास देखिनै यो भात्री संस्था गठन भएको हो । जहाँ जहाँ नेपालीहरुको बाहुल्यता रहेको छ त्यो मुलुकमा बषौ देखी नेपाली जनसंपर्क समिती कृयाशिल रहेको छ भने कुवेतको हकमा भने करिब एक बर्ष पहिला माउन्ट एभरेष्ट स्पोर्टइङ क्लब का सदस्य एबम मेनपावर ब्यबसायी राजु खड्काको अध्यक्षतामा तदर्श समिती गठन भएको हो । कुवेतमा रहेका प्रजातन्त्रमा आस्थावान र नेपाली काग्रेसमा रहेका सम्पूर्ण प्रबाशी नेपालीहरुलाई समेटी निकट भबिष्यमा बैधानिक रुपमा सम्मेलन सम्पन्ह गर्ने उदेस्यले आगामी शुक्रबार ब्यापक काग्रेस समर्थकहरुको उपस्थिती गराई अगाडि बड्ने उदेस्यले यो  बैठक बोलाएको तदर्श समितीका अध्यक्ष राजु खड्काले बताउनु भयो । उहाले सम्पूर्ण काग्रेसमा आस्थावान नेपालीहरुलाई होटेल एसिया एसियामा आउन आग्रह समेत गर्नु भएको छ । नेपाली राजनीतिमा लामो समय सत्तामा बसेर बाहिरिएको नेपाली काग्रेस सत्तालिप्सा कै कारण एक पटक तुक्रिएको थियो भने प्रबासमा पनि कार्यकर्ता बिभाजित थिए तर पाटीको एकिकरण पछी पुन कार्यकर्तामा नयाँ जोश थपिएको हो । शुक्रबार दिनको २ बजे सुरु हुने ब्यापक बैठकले आगामी सम्मेलनको मिती तय गर्ने जानकारी मिलेको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.