कुवेतमा वैदेशिक रोजगारीको शुवर्ण अवसर !!!


कुवेतको KUWAIT FLOUR MILL CO. / EURO PLAST CO.  ले निम्नानुशार नेपाली कामदार ल्याउन यही मे महिनामा नेपालमा अन्तर्वार्ता लिन गईरहेकोले उक्त कम्पनीमा आउन चाहने ईच्छुक ब्यक्तिहरुले आफ्नो योग्यता र अनुभवका प्रमाणपत्रहरु सहित Employment Link Nepal Pvt. Ltd.  को कार्यालय, गैरिधारा काठमाण्डां,सम्पर्क नं. ९७७–०१–४००४२३३, ९७७–०१–४००४०६३, ९६५–६६०२४७१७ (कुवेत)email:employmentlinknepal@gmail.com & web:www.employmentlinknepal.com मा सम्पर्क गरी आफ्नो वा आफ्ना आफन्तको स्थान सुरक्षित गर्नुहोला ।  (KUWAIT FLOUR MILLS  – Production Operator को अन्तर्वार्ता  हुने )

EURO PLAST CO.  ( अनुभवका प्रमाणपत्र भएमा अन्तर्वार्ता नपर्ने )

नोट: सामान्य अरवी र अंग्रेजी वोल्न सक्ने ( एस. एल.सी. पास ) तन्दुरुस्त स्वाश्थ्य भएका, सम्वन्धीत कामको ज्ञान भएका ब्यक्तिहरुले आवेदन गर्न सक्नेछन् । हेभी डाईभरको लागी अन्तर्वार्ता गर्नु नपर्ने, तुरुन्त भिषा प्रकृया अगाडी वढाईने, तुरुन्त भिषा हुने ।

पूर्ण जानकारीको लागि यो लिंक खोल्नुहोला कुवेतमा वैदेशिक रोजगारी

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.