फुटबल प्रतियोगितामा सहभागी सबैलाई धन्यवाद /क्याप्टेन कुल प्रसाद गुरुङ्


– कुवेतनेपाल एड्मिन,

काउन्सिल अफ मिनिस्ट्री एस.डि.एफ.सि कुवेतको आयोजनामा ३० डिसेम्बर २०१११ का दिन, तमू ल्होछार तथा अङ्ग्रेजी नयाँ बर्ष २०१२ को अवसरमा आयोजना गरिएको अन्तर नेपाली फुटबल प्रतियोगितामा सहभागी सम्पूर्ण टिम र खेलप्रेमी दर्शकहरुलाई आयोजकको तर्फबाट फुटबल प्रतियोगिता संयोजक तथा एस.डि.एफ.सि कम्पनी कमाण्डर क्याप्टेन श्री कुल प्रसाद गुरुङ्ले धन्यवाद ज्ञापन गर्दै, सहभागी सम्पूर्ण टिमहरुलाई प्रबासमा रहेर पनि नेपाली खेल जगतलाई दिगो राख्न दिलोज्यान दिएर खेल्नुहुने सम्पूर्ण खेलाडीहरुलाई बिशेष धन्यवाद दिन चाहन्छु भन्नु भएको छ ।

कुवेतनेपाल डट कमलाई वहाँले पठाउनु भएको धन्यवाद ज्ञापन-पत्रमा तमू समाज, कुवेतले फिन्तासको वेडिङ् हलमा आयोजना गरेको गुरुङ् जातिहरुको परम्परिय पर्व तमू ल्होछार-२०११ मा उपस्थित हुनुहुने सम्पूर्ण प्रबासी नेपालीहरुलाई पनि हृदय देखी नै धन्यवाद टक्र्याउन चाहन्छु भन्दै आगामी दिनहरुमा पनि सबैको यसरी नै साथ पाउनेमा आशावादी रहेको बताउनु भएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.