लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारको बनभोज तथा कलाकार सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न (फोटो फिचरसहित)


जय आले, कुवेत

“हाम्रो संस्कृती हाम्रो परम्परा” भन्ने मुल मन्त्रलाई अनुसरण गर्दै कुवेतको नेपाली समाजमा सकृय रुपमा कृयाशिल रहँदै आएको लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारले कुवेतको मालिया सि साईडमा कलाकार सम्मान तथा बनभोज कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । गत सेप्टेम्बरमा नेपालका सु-प्रख्यात गायक राजेश पायल राईलाई कुवेतमा ल्याई आफ्नो तेश्रो सांगितिक प्रस्तुति स्वरुप “लालीगुराँस पायल म्युजिकल शो” सफलतापूर्वक सम्पन्न गरेर सम्पूर्ण कुवेतबासी नेपालीलाई दसैं र तिहारको अवसरमा मनोरञ्जन दिलाएको यस परिवारले खासगरी उक्त पायल म्युजिकल शो’लाई सफल पार्न बिशेष सहयोग गर्नुहुने सहयोगदाताहरु र परिवारका आफ्ना कलाकारहरुको सम्मान स्वरुप बनभोज कार्यक्रमको आयोजना गरेको परिवारका अध्यक्ष बि.बी मल्ल ठकुरीले जानकारी दिनुभयो ।

उक्त अवसरमा कुवेतको नेपाली समाजका बिभिन्न समाजसेवी व्यक्तित्व, पत्रकार लगायत परिवारका सम्पूर्ण सदस्यहरुलाई परिवारले मायाको चिनो तथा प्रमाण-पत्र दिई सम्मान गर्‍यो भनें परिवारकी सकृय सदस्य कलाकार मनिता रसाईलीलाई प्रमाण-पत्रको साथमा ५० के.डी रकम समेत प्रदान गर्दै बिशेष सम्मान गरेको छ ।

दिनको १ बजेदेखी शुरु गरिएको बनभोज कार्यक्रममा परिवारका सम्पूर्ण पदाधिकारीहरु र संरक्षक यादव श्रेष्ठ लगायत NRNA कुवेतका उपाध्यक्ष राज थापा, जन-सम्पर्क समिति कुवेतका अध्यक्ष राजु खड्का, तामाङ् घेदुङ कुवेतका उपाध्यक्ष अर्जुन तामाङ्, युएई एक्सचेन्जका प्रतिनिधिहरु राम बस्नेत, धीरज मगर, मेनपावर एसोसियसनका श्याम लामा, ओम आचार्य, पिंकी गुरुङ्, रामचन्द्र सुवेदी, नेवा: गुठीका सचिव कल्याण श्रेष्ठ, अनेसास कुवेतका अध्यक्ष राजन रिमाल, पत्रकार महासँघ कुवेतका अध्यक्ष सुजन केसी, मरुभुमिको कोसेलिका प्रधान सम्पादक तोयानाथ दाहाल, नेपालकुवेत डटकमका सम्पादक हरिकृष्ण न्यौपाने, सम्पादक आनन्द आचार्य, माउन्ट एभरेष्ट स्पोर्टिङ्ग क्लवका उपाध्यक्ष जय आले, क्लव सचिव एवं कुवेतनेपाल डटकमका संवाददाता ईन्द्र भुषाल, तमु समाज कुवेतका कोषाध्यक्ष सुरेश गुरुङ्का साथै अन्य कुवेतवासी नेपालीहरुको उपस्थिती रहेको थियो भने सबैलाई परिवारले जलपान तथा भोजनको व्यवस्था गरेको थियो ।

कार्यक्रम स्थलका प्रमुख झलकहरु:

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.