बिभिन्न नेपाली परिकारका साथ “एभेरेष्ट नेपाली रेष्टुरेन्ट” फाहाहिल, कुवेत


शिवराम पौडेल, कुवेत  

नेपाली पनमा रम्न र नेपाली परिकारहरुको स्वाद लिन परदेशमै भएपनि कुन नेपालीको मन नहुँदो हो ? म:म, सुकुटी, चाउमिन, थुप्पा, भुटुन, सेलरोटी जस्ता बिभिन्न किसिमका नेपाली परिकारहरु आज कुवेतको फाहाहीलस्थित एभरेष्ट नेपाली रेष्टुरेन्टमा भरपुर पाउन सकिन्छ । यसो त कुवेतका अन्य शहरहरुमा पनि नेपाली रेष्टुरेन्टहरु नभएका होइनन् तर नेपालीहरुको बाहुल्यता रहेको फाहाहिलमा भने यो नै पहिलो र एक्लो नेपाली रेष्टुरेन्ट हो ।   

०१ मे २०११ देखी श्री याम खरेल(यानाख), श्री राकेश लामा, श्री रन्दिप चौधरी र श्री गोपाल कट्वाल मिलेर संयुक्त रुपमा सन्चालन गर्नु भएको एभरेष्ट नेपाली रेष्टुरेन्ट धेरै कुवेतवासी नेपालीहरुको पायक पर्ने ठाउँ भएको र सबैलाई नेपाली खानाको स्वाद दिनुको साथ रेष्टुरेन्ट पनि राम्रो चल्न सक्ने देखिएकोले स्थापना गरेको संचालक मध्यका याम खरेल भन्नुहुन्छ ।

वहाँले थप्नुभयो, नेपालीहरुको रोजाईमा ध्यान राख्दै बिभिन्न शुद्द नेपाली परिकारको साथमा अर्डर अनुसारको खाना उपलब्ध गराउने र १५ के.डि भन्दा बढीका परीकारहरु  अर्डर गरेमा होम डेलिभरी गर्ने व्यवस्था समेत रहेको वहाँले बताउनु भयो । बिदेशमा रहेर पनि आफ्नो देशको खानाका परिकारहरु नेपालीहरु बिच पुर्‍याउन वहाँहरु दिनरात एक गरेर खटिनु भएको छ ।

शुद्द र स्वादिष्ट नेपाली खानाका परिकारहरुको साथमा सुप, म:म, थुप्पा, भुटन, सेकुवा, चाउमिन, भुटेको मासु लगायत साधा नेपाली खाना र अर्डर बमोजिमका खानाहरु पाइने उक्त एभरेष्ट नेपाली रेष्टुरेन्ट फाहाहिल, ग्रान्ड हाइपर सपिङ कम्प्लेक्सको अगाडि काइसरिया बिल्डिङ्गको दुकान नं. १३० मा रहेको छ । रेष्टुरेन्टको २० जना ग्राहक क्षमता रहेको पनि सञ्चालक खरेलले कुवेतनेपाल डट कमलाई बताउनु भएको छ ।

9 responses to “बिभिन्न नेपाली परिकारका साथ “एभेरेष्ट नेपाली रेष्टुरेन्ट” फाहाहिल, कुवेत

 1. rakesh sir ramro kam ko suruwat garnu bhayekoma sabai samchalak haru lai dhanyabad dina chahanchhu. sadhai stariya parikar ra bises gari restaurant sarsaphai ma dhyan dina ati jaruri hunchha.

 2. k garnu jati advertisement huncha teha gayera taste garda ta bekar gaye jasto lakcha j hos prachar bhane babal nai cha i hope next time tteha taste garna jada jati plate ma show bhayeko testai tarikale ra advertise ma bhaye jasto taste ma pani aaucha bhanni aasha garchu

 3. 2 choti gaa ko chu tara mero man parney parikaar choila pauna sakina.
  ra thau pani ali sanguroo ra exit fan ko ramroo arrangement chai huna sakye ko cha na hope in future Do better anyway ….Thumb up…..4 you….

 4. sachhai nai bhanne ho bhane kuwaitnepal.com lai restaurant le dhanyabad dinai parchha. kinaki jati pani ramro tarikale restaurant ko barema yeha lekhiyeko chha khasai testo chha jasto lagdaina. tapai restaurant walale bebasthapan ra khanako quality ma ajha bises dhyan dina jaruri dekhinchha. yo yeuta customer ko sujhab matrai ho tapai haruko birodh gareko hoina. please tapai harule aphai bichar garera khanako taste, quality ra bebasthapan ma dhyan puraunu hola. All the best for your success.

 5. chef binod kumar adhikari

  photo ma mo:mo ko rup heriyo. mo:mo banauna najanne tapai ka cook haru le aru parikar ke ramro banaulan ra? Mo:mo steam garde futers vitrako marination juice sabai bahira dekhda, restaurant ko barema ramro aru kehi sochna sakdainan kunai customer le pani. je ho proffestional chef lai kam dinu bhayo bhane ramro hunchha tapai haru ko restaurant ko future. anyway all the best

 6. this is the happines for al abroad neplease coz if we got the items like nepali but they have to give the costumer satisfied if the name of neplease food resturant have to give the quality ok anyways thnx

 7. It is very good to read about this opening of the restaurant in Kuwait. Hope I will get to taste good momo ….. For further response I will go and taste the food first……..

 8. kaile yo rest. ma gako ta chhaina.tara khusi lagyo nepali rest. chha vanne thapayera. thumbs dwn ra coment dekhda chai manage garnuparne dherai dekhiyo. i hope future ma yasle nepali matra navayera sabaiko man jitera EVEREST NEPALI RESTAURANT 1 of the most populer brand banera niskanechha.

 9. I went twice there but the same…….it seems like a bhattipasal in Nepal…Food taste 0 , Customer service 0 , location filthy & cleanliness 0. Momo is terrible and full of oil spilled & same the chowmein………Please i don’t mean to insult you guys but this is the bitter fact….I still request you to improve the quality else close it and stop betraying Nepalese……..

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.