चौंथो वार्षिक बनभोज कार्यक्रमका सम्पूर्ण सहयोगीहरुलाई धन्यवाद !!


माउण्ट एभरेष्ट स्पोर्टिङ्ग क्लव, काठमाण्डौ-कुवेतद्वारा कुवेतको अति रमणिय स्थान ग्रिन आईल्याण्डमा आयोजित “चौंथो वार्षिक बनभोज कार्यक्रम-२०६८” मा सहभागी भई प्रत्यक्ष वा परोक्ष रुपमा आर्थिक, भौतिक एवं बौद्दिक क्षेत्रबाट सहयोग पुर्‍याई बनभोज कार्यक्रमलाई सफल पार्न सहयोग गर्नुहुने नेपाली राजदूतावास कुवेत, युएई एक्सचेन्ज, हिमालयन बैंक लगायत कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण नेपाली सँघ-संस्थाहरु, बुद्दिजिबी महानुभावहरु, पत्रकारहरु तथा सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाई-दिदीबहिनीहरुमा तपाईंहरुले गर्नुभएको सहयोगको उच्च प्रशंसा गर्दै मुरीमुरी धन्यवाद दिन चाहन्छौं । साथै भविष्यमा पनि क्लवले आयोजना गर्ने हरेक गतिविधिहरुमा यसरी नै यहाँहरुको सहयोग, सल्लाह एवं सुझाव निरन्तर रुपमा पाई नै रहनेछौं भन्ने आशा गर्दछौं ।

धन्यवाद,

आयोजक समिति,
माउण्ट एभरेष्ट स्पोर्टिङ्ग क्लव, काठमाण्डौ-कुवेत

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.