जापानी युवतीमा कुकुर दाँत बंग्याउने फेसन (फोटो फिचरसहित)


अमेरिकीहरु दाँत सिधा पार्न, चम्काउन तथा उपचारका लागि ठूलो रकम खर्च गर्छन् । अमेरिकी स्वास्थ्य तथा मावन सेवा मन्त्रालयले सन् २०१२ मा दाँतकै लागि अमेरिकीले १ खर्ब डलर भन्दा बढि खर्च गर्ने अनुमान गरेको छ । तर जापानमा भने दाँत बंग्याउने अनौठो फेसन चलेको छ । जापानका युवतीहरुमा अहिले धमाधम माथिल्ला दुइवटा चोर दाँत अगाडितिर बंग्याउने फेसन चलेको छ ।

कुकुर दाँतलाई अगाडितिर तान्ने फेसनलाई जापानमा येबा भनिन्छ, जसको अर्थ दोब्बर दाँत भन्ने हुन्छ । यसरी कुकुर दाँत अगाडितिर तानेका तरुनीहरु निकै आकर्ष देखिने र उनीहरुलाई जापानी युवाले मन पराउने गरेका बताइन्छ । यसो गर्न कतिपयले प्लास्टिकका कृत्रिम चोरदाँत समेत हाल्ने गरेका छन् ।

जापानी युवतीहरुबीच सिधा तथा भित्रतिर फर्केका कुकुर दाँत राम्रा मानिँदैनन् एक युवती भन्छिन्, बाहिरतिर बांगिएका कुकुर दाँत हुने युवतीप्रति मात्र तन्नेरीहरु आकर्षित हुन्छन् । जापानी युवतीहरुमा माथिल्ला कुकुर दाँत बाहिरतिर बंग्याउने फेसन रहेजस्तै पश्चिमा देशका युवाहरुमा माथिल्ला अघिल्ला दुइ दाँतको बिचमा छिद्र बनाउने फेसन छ ।

Posted by: Jay Ale

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.