लालीगुराँस पायल म्युजिकल शो’मा सहयोग गर्नुहुने सबैलाई आयोजकको तर्फबाट हार्दिक धन्यवाद !!


प्रेस वक्तव्य:

लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारको आयोजनामा आफ्नो तेश्रो सांगितिक प्रस्तुति स्वरुप ३० सेप्टेम्बर २०११ का दिन, सुपरस्टार गायक राजेश पायल राईको साथमा प्रस्तुत गरिएको दशैं-तिहार बिशेष “लालीगुराँस पायल म्युजिकल शो”लाई सफलताकासाथ सम्पन्न पार्न बिशेष सहयोग पुर्‍याउनु हुने तामाङ् घेदुङ् कुवेतका उपाध्यक्ष एवं माउण्ट एभरेष्ट स्पोर्टिङ्ग क्लवका सदस्य श्री अर्जुन तामाङ्, ब्यानर सौजन्यदेखी हरेक कार्यमा सहयोग पुर्‍याउनु हुने माउण्ट एभरेष्ट स्पोर्टिङ्ग क्लवका अध्यक्ष एवं NRNA कुवेतका उपाध्यक्ष श्री धर्मराज गिरी, कार्यक्रमलाई मुख्य प्रायोजन गरेर सहयोग गर्नुहुने युएई एक्सचेंज, फ्लाई दुबई, कन्ट्रायक्ट हाउस, गल्फ मार्ट लगायत कुवेतस्थित बिभिन्न नेपाली सँघ-संस्थाहरु, व्यक्ति बिशेषहरु र शुरुदेखी नै कार्यक्रम सम्बन्धी समाचारहरु सम्प्रेषण गर्दै आएर बिशेष टेवा पुर्‍याउनु हुने नेपाली अनलाईन पात्रिकाहरु कुवेतनेपाल डटकम तथा नेपालकुवेत डटकम, नेपाली राजदूतावास कुवेत र धैर्य एवं शान्तिपुर्वक हाम्रो कार्यक्रम हेरिदिनु हुने सम्पूर्ण दर्शकहरुलाई आयोजक – लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारको तर्फबाट हार्दिक धन्यवाद दिंदै र भबिष्यमा पनि यस्तै सहयोगको अपेक्षा राख्दै आउँदै गरेको बिजया दशमी तथा दिपावलीको पावन अवसरमा मंगलमय शुभकामना अर्पण गर्दछौं ।

बि.बी मल्ल ठकुरी
अध्यक्ष
तथा लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवार, नेपाल-कुवेत ।

Posted by: Jay Ale

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.