कुवेतको महबुल्लामा मैत्रीपूर्ण भलिबल खेल हुने


आशिष कुँवर, कुवेत

यहि आगामी १९ अगष्त २०११ को दिन, कुवेतको महबुल्लास्थित एकान्त टोल भलिबल मैदानमा मैत्रीपूर्ण भलिबल प्रतियोगिता हुने भएको छ । कुवेतको सबैभन्दा पुरानो संस्था माउण्ट एभरेष्ट स्पोर्टिङ्ग क्लबको भलिबल आयोजनाको ठिक एक महिना अगाडिको यो खेल प्रतियोगिताको लागि पूर्व तयारीको साथै गर्मि मौसमको कारणले धेरै लामो समयदेखी भेटघाट र खेल मनोञ्जनबाट बञ्चित खेलप्रेमीहरुको मनोरञ्जन र जमघटमा साथ दिने खेल संयोजकको विश्वास रहेको छ ।

अन्तर नेपालीबीच हुने यो खेलमा समाबेश हुने सबै टीमको पूर्ण जानकारी नभएता पनि बर्षौदेखी कुवेतवासी नेपाली भलिबल प्रेमी माझ राम्रो छाप पार्न सफल टीम नयाँ नेपाल युवा क्लब, कालिगण्डकी, छन् भने अहिलेको राम्रो टीम मानिने “क्रेज नेपाल” पनि यस मैत्रीपूर्ण खेलमा समाबेश हुने भएको छ । त्यस्तै अहिलेको नयाँ टीम “पोखरा भ्याली” र “अल कुवेत” कम्पनीको टीमले पनि यस प्रतियोगितामा सहभागीता जनाउने भएका छन । गर्मीको कारणले दिनभरी खेल खेल्न कठिन हुने हुँदा जम्मा ६ टीम मात्र  समाबेश गर्न सकिने यो प्रतियोगीतामा अब १ टीमको लागि मात्र स्थान रहेको हुँदा  कोहि खेलाडी साथीहरु सहभागी हुन चाहेमा तुरन्त सम्पर्क गर्न अनुरोध गर्दछौं ।

पुरस्कारको लागी कुनै निश्चित नतोकिएता पनि प्रथम पुरस्कार बिशेष रहनेछ भनें द्दित्तीय टीमलाई सान्त्वना पुरस्कारको व्यवस्था गरिने छ । खेलमा सहभागी हुनको लागी प्रवेश शुल्क १५ कुवेती दिनार तोकिएको छ भनें १८ अगष्तको साँझ ५ बजेसम्म सम्पर्क गरिसक्नु पर्नेछ । खेल शुरु शुक्रबार बिहान ठिक ७ बजेबाट गरिने छ । खेलाडी निर्मल थापा, आशिष कुँवर, श्याम मगर, रबीन श्रेष्ठ साथै पोखरा भ्याली टीमक़ा सम्पूर्ण साथीहरुको बिशेष पहलमा हुन लागेको यो प्रतियोगितामा सम्पूर्ण कुवेतवासी खेलप्रेमीहरुलाई उपस्थितिको लागि अनुरोध गरिएको छ ।

थप जानकारीको लागि सम्पर्क:  

निर्मल थापा – ९९१५८६४१
आशिष कुँवर – ६०७५०५७५
श्याम मगर – ५५२३७८००
रबीन श्रेष्ठ – ६०४१३४१२

Posted by: Jay Ale

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.