कुवेतमा डेबिट शेर्पाको जन्मोत्सव भव्यताका साथ सम्पन्न (फोटो फिचरसहित)


जय आले, कुवेत

सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको फुल्पिङ्गकट्टी-१ निवासी, बिगत लामो समयदेखी कुवेतमा कार्यरत नेपालकुवेत मजदुर सँघका अध्यक्ष एवं नेपाली समाज कुवेतमा सकृयरुपमा कृयाशिल युवा श्री टेन्टुप शेर्पा तथा उहाँकी धर्मपत्नी ज्ञानी शेर्पाको प्रथम सुपुत्र डेबिड शेर्पाको पहिलो जन्मोत्सव १२ जुलाई २०११ मंगलबारको दिन, कुवेतको फाहाहिलस्थित रोयल मुघ्लाई इण्डियन रेष्टुरेन्टमा व्यापक कुवेतवासी नेपालीहरुको उपस्थितिमा मनाईएको छ ।

“Birthday boy” बालक डेबिड शेर्पालाई सम्पूर्ण सहभागी कुवेतवासी नेपालीहरुले सु-स्वास्थ्य एवं दिर्घायुको कामना गर्दै आशिर्वाद र मायाको चिनो उपहार दिएका छन ।

कुवेतस्थित बिभिन्न नेपाली सँघ-संस्थाका प्रतिनिधिहरु, बुद्धिजिबि एवं पत्रकारहरु र अन्य नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुको उपस्थिती रहेको जन्मोत्सव समारोहमा जलपान तथा ओपन बुफे भोजनको व्यवस्था गरिएको थियो भनें नेपालकुवेत साँस्कृतिक मञ्चका कलाकारहरु अनिल रसाईली र अर्जुन तामाङले “बर्थ-डे” तथा अन्य नेपाली गीतहरु गाएर कार्यक्रमलाई थप रोचक बनाए ।

जन्मोत्सव कार्यक्रम बेलुकीको ६ बजेबाट शुरु गरिने भनिएता पनि ८ बजेदेखी शुरु गरी रात्रीको १२ बजे समापन गरिएको थियो ।

बर्थ-डे समारोहका केही झलक:

One response to “कुवेतमा डेबिट शेर्पाको जन्मोत्सव भव्यताका साथ सम्पन्न (फोटो फिचरसहित)

  1. picture herda ta malai euta ukhaan yaad aayo hai sathiharu….tapai haru lai kasto lagyo? hernus ta photo ramro sanga…..jasko (David) birthday manaayeko uoo nai khusi chhaina……David chai naramro sanga royeko chha…..parents chai majaa liyera haaseko chha…..saathma aru sahabhagi haru……….yaha chai yo ukhaan milchha ki jasto lagyo…..(sutkeri ko naau gari tauko maile khaye)……..

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.