लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारले तेस्रो प्रस्तुती स्वरुप “दशैं-तिहार विशेष” साँस्कृतिक कार्यक्रम गर्ने


जय आले, कुवेत

“नेपालका सुपर स्टार गायक राजेश पायल राई अथिति कलाकारको रुपमा कुवेत आउने, कार्यक्रम नजुधाई दिन कुवेतस्थित सम्पूर्ण नेपाली सँघ-संस्थाहरुलाई लालीगुराँस परिवारको अनुरोध”

“नेपालको शिक्षा तथा संस्कृति मन्त्रालय अन्तर्गत दर्ता नं. १२५२ मा दर्ता भई लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारलाई कानुनी मान्यता प्राप्त”

“हाम्रो संस्कृति हाम्रो परम्परा” भन्ने मुलनारा बोकी प्रवासी नेपालीहरुलाई नेपाली संगितको माध्यमबाट मनोरञ्जन दिलाउने र नेपाली कला-संस्कृती एवं रीतिरिवाजलाई प्रवासमा रहेर पनि जगेर्ना गराउने उद्देश्यसहित सन् २०१० को जुलाईमा स्थापना भई, कुवेतमा कृयाशिल रहँदै आएको साँस्कृतिक संस्था लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारले आगामी ३० सेप्टेम्बर २०११ का दिन आफ्नो तेस्रो सांगितिक प्रस्तुती स्वरुप आम नेपालीहरुको महान चाड बिजया दशमी तथा दिपावलीको पावन अवसरमा कुवेतवासी नेपालीहरुबीच शुभकामना सन्देश आदान-प्रदान गर्दै “दशैं-तिहार बिशेष” वृहत साँस्कृतिक कार्यक्रमको आयोजना गर्ने भएको छ । ४ कुवेती दिनार प्रवेश शुल्क तोकिएको उक्त साँस्कृतिक कार्यक्रम कुवेतको मालियास्थित होटल एसिया-एसियामा अपरान्ह २.३० बजेदेखी शुरु हुनेछ ।

यस परिवारले आफ्नो सांगितिक यात्रामा यसभन्दा पहिला २ जोड्दार सांगितिक प्रस्तुतिहरु र खेलप्रेमी प्रवासी नेपालीहरुको खुशीलाई ध्यानमा राखी एक अन्तर नेपाली भलिवल प्रतियोगिताको समेत आयोजना गरिसकेको छ ।

लालीगुराँस परिवारको “दशैं-तिहार बिशेष” उक्त साँस्कृतिक कार्यक्रममा नेपालका सुपर स्टार गायक राजेश पायल राई अतिथी कलाकारको रुपमा कुवेत आउनु हुनेछ भनें लालीगुराँस परिवारमा आवद्द झन्डै २ दर्जन स्थानिय कलाकारहरुले समेत आ-आफ्नो बेजोड प्रस्तुती दिनेछन् ।

नेपाल विदाको क्रममा रहेका परिवारका उपाध्यक्ष राजेन्द्र बिरही र कोषाध्यक्ष मनोज काफ्लेले नेपालमा कलाकार राजेश पायल राईसँग कुवेत आउनको लागि सम्झौतापत्रमा हस्ताक्षर समेत गरिसकेको र वहाँद्वयकै पहलमा लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवार नेपालको शिक्षा तथा संस्कृती मन्त्रालय अन्तर्गतको दर्ता नं. १२५२ मा दर्ता भई परिवारले आफ्नो संस्थागत सञ्जाल बिस्तार गर्न कानुनी मान्यता प्राप्त गरेको परिवारका अध्यक्ष श्री बि.बि. मल्ल ठकुरीले कुवेतनेपाल डटकमलाई जानकारी दिनु भएको छ ।

यसका साथै ३० सेप्टेम्बरका दिन कुवेतमा कृयाशिल कुनैपनी नेपाली सँघ-संस्था या व्यक्ती विशेषहरुले अन्य कुनै कार्यक्रमको आयोजना गरी कार्यक्रम नजुधाई दिनुहुन पनि परिवारका अध्यक्ष  बि.बि. मल्ल ठकुरीले संस्थाको तर्फबाट हार्दिक अनुरोध गर्नु भएको छ ।

8 responses to “लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारले तेस्रो प्रस्तुती स्वरुप “दशैं-तिहार विशेष” साँस्कृतिक कार्यक्रम गर्ने

 1. Lali Gurans Pariwar lai hardik badhai tatha shubhakamana!

 2. Bhadhai cha Laaligurans manchlai ..mero baktigat tarfa bata…ramro ho progremme garnu bhaneko harek Nepali haruko lukeko pratebhako kadar hunecha..hami sampurna nepaliharule yes sasthaka sathiharulai hausala denu parhca programme leunu show garnu bhaneko sajilo kam haina..ani..jaba samma hami nepaliharule Kalakar ko Ijayt gardainau jabasamma hamro dehs nepalko sayeu kalakarharuko barsau mehenet khera jancha.hamile sabai Nepali samudai milera Nepali programme lai heridenu parcha..paisa matra tholo hoina..:)

 3. yadi tapai haru nepali bhayera haan thaap garnu hunchha bhane ra yadi tapai dhoti nabhyera nepali ho bhen pls contact no hallnu hola yadi yaso garemaa tapaikaa subha chintak harule tapai saga kura garna sakne thiye ra tapai harule no nai nahalne ho bhane black mail gareko bhanne thaharichha ra jaha samma tapaiko bakham phuse comment herda sojai black mail gariyeko thariyeko chha.
  pls give us your contact no.

  shubhachintak
  raj bahadur

 4. ma lagayat mero pariwar bata …bidesh ko thauma aayera euta lali guras sanskruti pariwar bhanera nepal ko prichit garayeko ra ra kam ma thakeko manis lai khushiyali paskidiyeko ma antar ridaye dekhi LALI GURAS SANSKRUTI PARIWAR lai DHANYABAD tesro patak KARYAKRAM ko lagi …….?

 5. ma lagayat mero pariwar bata…….? LALI GURAS SANSKRUTI PARIWAR lai bides ko thauma manoranjan ko khusiyali paskidiyeko ma ridaye dekhi nai muri muri DANYABAD

 6. Sarba partham ta yo lali guras pariwarlai mero ridaya dekhi nai dhanyabad din chahanchhu.coz pardesi vomi ma baser pani aafno dharma sanskriti haru paskidinu vayako ma specelly dhanya bad dinu chahan6u.

 7. wish u a very Best of luck Laligurans Sangitik Samuha 4 getting Rajesh Dai to here kwt. 100% I will come to see this Laligurans Payal Musical show in ‘Dashai festival’ we know him as Dharane Dai and he is one of the main Mail leading singer in Nepal.

 8. ल हेेेे साथि हरु हामिलाइपनि समझनु पर्छ म तनहुँ डुम्रे बाट शँकर परियार लाे दाेहाेरि गायक RJ पनि हाे तिन बर्ष अगाडि देखि लाइभ दाेहाेरि चलाॐछु धेरेै कार्यकरममा सनचालक पनि गरेकाेछु साथि अ हरुले सम्झिनु हाेला

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.