वार्षिक साधारण-सभा सम्बन्धि सूचना !!


(तेश्रो तथा आखिरी प्रकाशन मिति : ३१ मे २०११)
(दोश्रो प्रकाशन मिति : ०८ मे २०११)
(पहिलो प्रकाशन मिति : ०२ मे २०११)

माउण्ट एभरेष्ट स्पोर्टिङ्ग क्लव, काठमाण्डौ-कुवेतको “वार्षिक साधारण-सभा” क्लव अध्यक्षको आदेशानुसार निम्न मिति, समय र स्थानमा बस्ने भएकोले सम्पूर्ण सदस्यहरुलाई अनिवार्य उपस्थितिको लागि अनुरोध गर्दै यो सूचना प्रकाशित गरिएको छ ।

मिति: ०३ जून २०११, शुक्रबार
समय: अपरान्ह १.०० बजे
स्थान: होटल सोल्टी, मुर्गाब

साथै, यसै सभाले ०१ जुलाई २०११ देखि ३० जून २०१३ सम्म अवधिको लागि नयाँ कार्यसमितिको समेत चयन गर्ने व्यहोरा सबै सदस्यहरुमा जानकारी गराईन्छ । बन्द-सत्रमा हुने निर्वाचन सम्बन्धि कार्यतालिका “निर्वाचन समिति” ले तोके बमोजिम हुनेछ ।

पुनश्च: गत महिना बसेको क्लवको कार्यकारिणी समितिको मासिक बैठक नं. १४२ ले पारित गरे बमोजिम मिति २८ फेब्रुअरी २०११ सम्ममा क्लवको साधारण सदस्यता ग्रहण गरि आफ्नो सदस्यता नियमित गरेका वा हालको कार्यकारिणी समितिमा पदासिन  व्यक्तिहरुलाई मात्र निर्वाचनमा सहभागी गराईने व्यहोरा जानकारी गराईन्छ । साथै, कार्यकारीणी समितिको पदको उम्मेद्द्वारी दिन क्लवको साधारण सदस्यता प्राप्त गरेको कम्तिमा पनि ६ महिना पूरा भएको वा हालको कार्यकारिणी समितिमा बहाल रहेको अलावा क्लवको विधानले अयोग्य नठहरिने व्यक्ति हुनु पर्नेछ ।

धन्यबाद,

ईन्द्र भूषाल – सचिव
माउण्ट एभरेष्ट स्पोर्टिङ्ग क्लव, काठमाण्डौ-कुवेत

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.