थापाको चुनावी मागसँग अरु राजनीतिक पार्टी त्रसित


ईन्द्र भूषाल, कुवेत

नेपाली राजनीतिक वृतमा सधैं नै चर्चाको शिखरमा रहने राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले नयाँ जनादेशको माग उठाएका छन । राजतन्त्र र हिन्दू राष्ट्रको ’boutमा निर्णय जनमत सङग्रबाट मात्र लिनु पर्ने भन्दै आफ्नो पार्टीगत धारणा नेपाली जनतासामु राख्नु हुने थापाले ठूला राजनीतिक पार्टीको कारण देशमा जटिलता थपिंदै गएको आरोप लगाउँदै यिनै ठुला पार्टिहरुको कारण अहिलेको संविधान सभाले म्याद थप्दा समेत संविधान निर्माण गर्न नसकेको धारणा व्यक्त गर्नु भयो ।

माओवादीको दोधारे नीति अनी कांग्रेस र एमालेको पार्टीगत स्वार्थको कारण देश राजनीतिको बन्धक भएको र नेपाली जनताले कष्टकर जीवन बिताउँदै जानु परेकोले यस्तो अवस्था नेपालीले धेरै समय पर्खेर बस्न नसक्ने समेत बताउनु भयो । जनताको ताजा जनादेश नै वर्तमान समस्याको समाधान भएको जनाउँदै यस्तो कठिन समय नेपाल र नेपाली जनताले कहिल्यै नभोगेको औल्याउनु भयो । उहाँले पार्टीहरुलाई आफुहरु सहि मार्गमा छौं जस्तो लाग्छ भने चुनाव देखी हतोत्साही नहुन आग्रह गर्दै दोहोरो बन्दुकको भरमा निस्केको चुनावी नतिजा फेरी त्यस्तो आउन नसक्ने भएकोले साइज घट्ने डरले राजनीतिक पार्टीहरु चुनावमा जान डराएको समेत आरोप लगाउनु भयो ।

Posted by: Shiva Paudel

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.