क्यान्सर पीडितलाई सहयोगको लागि हार्दिक अपिल !!


जय आले, कुवेत

२८ मार्च २०११ । रुपन्देही जिल्लाको रुईपुर गा.बि.स, वडा नं. ७ हरैया घर भई, हाल कुवेतको अल्मुल्ला सेक्युरिटी कम्पनीमा कार्यरत श्री श्रीकान्त बसौलाज्यूकी धर्मपत्नी खेमकला बसौला नेपालमा कलेजोको क्यान्सरबाट ग्रसित भई, उपचारको क्रममा हाल भारतको नयाँ दिल्लीस्थित पशुपती सिंघानिया रिसर्च इन्स्टिट्युटमा रहेकी र रोगले उनलाई भर्खरै समातेकोले समयमै उपचार पाएको खण्डमा उनले पुन. जीबनदान पाउन सक्ने डाक्टरहरुले झिनो आश्वाशन दिएको तर उनको उपचारार्थ ठुलो धनराशीको आवश्यकता पर्ने र बसौलाको आर्थिक स्थिती दयनिय अवस्थामा रहेको खुल्न आएको छ । जसलाई स्वयं बसौलाले कुवेतवासी नेपाली जनसमुदायबीच सहयोगको लागि गर्नु भएको अपिलमा खुलस्त जनाइएको छ भनें NRNA कुवेतले समेत उक्त अपिललाई प्राथमिकता दिंदै, उपाध्यक्ष श्री धर्मराज गिरीमार्फत कुवेतका अनलाईन नेपाली पत्रीकाहरुमा सम्प्रेषण गराउन अनुरोध गरेको छ ।

आदरणीय नेपाली जनसमुदाय, कुवेत
एक प्रवासी नेपालीको यस बिषम् परिस्थितीमा तपाईंहरु कसैले पनि आ-आफ्नो ठाउँबाट सक्दो आर्थिक सहयोग गरी, कलेजोको क्यान्सर जस्तो भयानक रोगबाट नेपालमा ग्रसित भएकी एउटी नेपाली चेलीको जीबन रक्षा गर्न प्रेरित हुनुहुन्छ भनें निम्न सम्पर्क नम्वरमा यथाशिघ्र सम्पर्क गर्नु हुन कुवेतनेपाल डटकम परिवार हार्दिक अनुरोध गर्दछ ।

श्रीकान्त बसौला
मोबाईल: ६५६२९७०९
अल्मुल्ला सेक्युरिटी, महबुल्ला, कुवेत ।

साथै, पशुपती सिंघानिया रिसर्च इन्स्टिट्युट, नयाँ दिल्लीले जारी गरेको मेडिकल रिपोर्ट र पीडित बसौलाज्यूले नेपाली जनसमुदाय कुवेतलाई गर्नु भएको अपिल पढ्नको लागि तलको लिंकमा क्लिक गर्न पनि अनुरोध गरिन्छ ।

Sarbajanik Apeeal to Nepali Community, Kuwait

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.