कवि सुनुवारको कविताकृति सन्तानहरू विमोचित


विश्व नेपाली सहित्य महासंघद्वार प्रकाशित कवि रामकृष्ण सुनुवार ‘आँकला’ को नवीनतम कविताकृति सन्तानहरूको विमोचन नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति वैरागी काइँलाले आज प्रतिष्ठानकै प्रेक्षालयमा विमोचन गर्नु भयो । प्रवासमै रहेर अढाई दशकदेखि साधनारत श्रष्टा आँकला को प्रस्तुत कृतिमा कविताहरु समाविष्ट छन् । सोही अवसरमा कुलपति काइँलाले कथाकार टंकराम सुनुवार ‘सिर्सेली’ को लघुकथा संग्रह परेङ को पनि विमोचन गर्नु भयो । कवि आँकलाको कविता कृति माथि प्राज्ञ डा. गोविन्दराज भट्टराई र श्रवण मुकारुङले समीक्षत्मक टिप्पणी गर्नु भएको थियो भने कथाकार सर्सेली को लघुकथा कृतिमाथि प्राज्ञ भाउपन्थी  र डा. रविन्द्र समीरले समीक्षा गर्नु भएको थियो ।

विश्व नेपाली सहित्य महासंघका उपाध्यक्ष रमेश पौडेलको सभापतित्वमा सम्पन्न सो समारोहमा मनोरमा सुनुवारले स्वागत मन्तव्य दिनु भएको थियो भने कवि आँकला र कथाकार  सिर्सेलीको लेखनी व्यक्तित्वका ’boutमा अतीत मुखिया र शशि लुमुम्वुले प्रकाश पार्नु भएको थियो ।

-नेपाल व्यूरो

Posted by: Shiva Paudel

 

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.