नेपाल तामाङ्ग घेदुङ्ग, कुवेतको परिचय तथा उद्धेश्य


जय आले/राजु गुरुङ्ग, कुवेत

प्रवासमा रहेता पनि आफ्नो जातिय पहिचान, धर्म-संस्कृति, भाषा-लिपी, भेष-भूषा, सामाजिक रीतिरिवाज एवं इतिहासको संरक्षण, सम्बर्दन एवं बिकास गर्ने/गराउने उद्देश्यका साथ कुवेतमा कार्यरत सम्पूर्ण तामाङ्ग दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई ऐक्यबद्वता गराई सन् २०१० मा नेपाल तामाङ्ग घेदुङ्ग, कुवेतको गठन भएको हो ।

नेपाल तामाङ्ग घेदुङ्ग, कुवेतको ’boutमा थप तथा अधिक जानकारीको लागि तलको लिंकमा क्लिक गर्नुहोस् ।

Introduction of Nepal Tamang Ghedung, Kuwait

21 responses to “नेपाल तामाङ्ग घेदुङ्ग, कुवेतको परिचय तथा उद्धेश्य

 1. धन्याबाद ।।। जय आले सर, राजु गुरुङ सर अनि सम्पूर्ण कुवेतनेपाल डटकम परिवारलाई । नेपाल राज्यको आदिबसी जनजाती अन्तर्गत पर्ने तेस्रो ठुलो जनसख्य भएको जाति अनि आफ्नै मौलिक भासा, धर्म अनि सस्कृति को धनी तामाङ जाति, संसार को जुन भु-भाग मा रहे पनि आफ्नो जातिया पहिचान लाई जोगाउनु पर्छ,चिनाउनु पर्छ भन्ने हाम्रो यो अभियन लाई कुवेतनेपाल डट कम ले आफ्नो वेभसाइड मा अपडेट गरेरा थप मद्घत गर्नु भएको छ हामी अर्थत नेपाल तमाङ घेदुङ कुवेत यहाँहरु माझ अभार ब्यक्ता गर्दछ । लास्सो फ्याफुल्ला ।।।

 2. sun gaula tapaiko karyakalma tapaiko mathathma raheko tamang ghedung sanghle pargati garos bhanne agreem shubha kamna gardachhu.

 3. suvhakamana mero tarphabata

 4. सर्बप्रथम त धन्यबाद जय आले सर, राजु गुरुङ अनि सम्पूर्ण कुवेतनेपाल डटकम परिवारलाई । यसरिनै अजै परगती गर्दै जवोश नेपाल तमाङ घेदुङ सङ्गले कुवेतबहेक कुनै पनि ठाउँहरुमा यहाँहरु माझ अभार ब्यक्त गर्दछु ||| लास्सो फ्याफुल्ला ।।।

 5. good job all committee members of and family i wilsh u all the best

 6. कुवेटमा पनि तमाङ ग्यदोङ संघ स्थापना गर्नु भएकोमा सर्बप्रथम सम्पूर्ण तमाङ दज्युभाई तथा दिदिबहिनीहरुलाई बधाई एबम शुभकामना ब्यक्त गर्नु चाहन्छु। आगामी दिनहरुमा एक आवस्मा भाईचर एबम सद्भव सफलताको मिलोस भन्ने कामना गर्दछ।
  धन्यवाद
  गोर्खा बहादुर तमाङ – कुवेट

 7. सर्बप्रथम त नेपाल तमाङ घेदुङ संघलाई गन्तब्य स्थान मा पुगोस् भन्ने कामना ब्यक्त गर्न चाहन्छु । साथै तमाङ घेदुङ संघको सम्पूर्ण सदस्यहाँरुलाई नेपाल तमाङ घेदुङ संघकुवेटको स्थापनाको लागि धेरै धेरै धन्यवाद ब्यक्त गर्न चाहन्छु । र श्री अ्रित तमाङ ज्यु लाई नेपाल्तमाङ घेदुङ संघको उदेश्य तथा परिचय स्पस्थ रुप्मा जनतालाई बताउनु भएकोमा बताउनु भएकोमा पनि धन्यवाद ब्यक्त गर्न चाहन्छु । धन्यवाद मान बहादुर तमाङ, अल मुल्ला कम्पनी

 8. Sarva pratham ta gair tamang bhayera pani tamang ko barema samachar haru sampresan garnu bhayeko ma jaya aale jee ra raju Gurung lai hardik dhanyabad bhanna chahanchhu.Ra tamang jatiko aafnai maulik sanskar ra riti riwaj haru hunchhan jo chai kunai tamang le pani bhulna sakdainan. chahe sansar ko kunai pani kunama kina basna naparos usle aafno bhasa dharma ra sanskriti bhulna sakeko hundaina ra bhulnu hundaina bhanne kura pani ma yahi comment marfat sabai jana tamang daju bhai tatha didi bahini haru lai anorodh garna chahanchhu.

 9. good job.. i wish u all the best…….

 10. budha jayantiko abasar ma nepal tamang ghedung kuwait lai derai derai suvha kamna satha badai chha best of blck

 11. thanks so much jay aale sir give you good news for nepal tamang ghedung kuwait…have great day all of kuwait nepal.com famili…………………..

 12. At first i would like to thanks all of active contributor as adviser,chairman ,active members , media,and all Kuwait liver Nepalese .in the future , we all hopes you will co-operate at all, even after in distress. Thank you very much for paying your attention. Best of luck all.

 13. lhasso,fyafulla…. pardhes ma rahera pani afno jatiko dharma,bhasa,saskar ani pahechan ko lagi anekta ma ekata awaj uthaudhai,nepal tamang ghedhung kuwait sthapana garnu bayeko ma rajendra tamang jyu lagayet sampurna sasthapak harulai dherai dherai dhannyabat dhena chahanu…
  thujechhe.

 14. lhassoo sampurna tamang jyojo ale nana ang akhe aba amma jmatan ng pyafulla hina yangla vasa yangla giyo ani tamang sammata pupurang charna laie rangnita thujese mula chu sang kholapa jyoyo ale ta ………….

 15. hi good jobo
  tamang boyyyyyyyy

 16. LASSO YANG TAMANG JYOJO ALE NANA ANGA KADE DA CHU TAMANG SAMAG RI JYABA RONGBA TAGAI KHANANG BISAI RUP CHAM TAGAI.DHARMA LA KYAM RI PRADOLA TISSAR KINBA CHHU JUNIRI YANGLA SANGE KEBA BELARI SEMRI CHHOROWA TADOLA YANGLA NAN TIMNAM DANDADOLA LASSO..

 17. kuwait ko nepal tamang dhedhung sangh ko email id k hola . kripaya yo message paunu bhayo bhane mero email id ma pathaidinu hola dherai help hune thiyo

 18. Ms pani yek tamang hu ra ma yes sastha ma abada huna k garnu parxa hola plz k he jan kari psye aavari hunthi plz

 19. i am so happy also i wont join im workig in al saya campani my neme is nar bahadur tamang

 20. प्रवासमा रहेर पनि समग्र तामाङ्ग जातिहरुलाई एक-आपसमा भाईचारा, सहयोग एवं चिनारी गराउने उद्देश्यका साथ यस कुवेत मुलुकमा पनि “तामाङ्ग घेदुङ्ग संघ” स्थापना गर्नुभएकोमा बधाई ! तथा स-धन्यवाद !! साथै सबै प्रवासी नेपालीहरूलाई एकै शुत्रमा समेट्न सकोस् यहिनै शुभ-कामना !!!

 21. हेनदेन नोरबु मोकतान तामाङ

  धन्यवाद(थुघजेछे)जय आले सर,राजु गुरुङग सर साथै समपुण कुवतनेपाल डटकम परिवरलाई। हामी तामाङहरूको भेषभुषा,भाषा,धरम,ससकृति जातिया पहिचानलाई जोगाउदै सन्सारलाई चिनाउने नेपाल तामाङ घेदुङ संघ कुवेतलाई तपाईहरूको वेभसाइड मा अपडेट गरनु भएकोमा म लगायत समपुण तामाङ परिवार यहाँहरू माझ अभार बयाकत गरदछौ। हेनदेन नोरबु मोकतान तामाङ
  हाल कुवेत
  हुनडाई कमपनि

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.