नेपालकुवेत मेनपावर एशोसियसनद्वारा धन्यवाद ज्ञापन !!


आज मिति २०११/०२/०७ तारिकका दिन नेपाली दुतावास कुवेतमा नेपालकुवेत म्यानपावर एसोसियसनका सम्पूर्ण सदस्यले भेटि वर्तमान समस्या प्रति ध्यानाकर्षक गरायो । नेपालमा श्रम स्विकृतीमा भएको अवरोध र नेपाली दुतावासका कमी कमजोरिलाई औल्याउँदै नेपालकुवेत म्यानपावर एशोसियसनका प्रतिनिधिको सुझावलाई महामहिम राजदुत मधुवन पौडेलले सकारात्मक रुपमा लिनु भयो । नेपालको वर्तमान अवस्थामा नेपाली दुतावासले यथा स्थितिलाई हदै सम्मको समाधान खोज्ने जिकिर राजदुतले गर्नुभयो नेपलीले नै नेपालीको भावना वुझ्न सक्ने हुनाले आउँदा दिनमा नेपाली दुतावासले नेपालकुवेत म्यानपावर एशोसियसनलाई मात्र घरयासी कामदार भित्राउने अनुमति दिने आश्वसन दिनुभयो ।

नेपालकुवेत म्यानपावर एशोसियसन निकट भविष्यमै नेपालमा दर्ता भई दुतावासको सम्पूर्ण सरकारी मान्यतापुरा गर्नेछ । महामहिमज्यूले हामी नेपालीको भावनालाई हृदयस्पर्शी ढंगले महसुस गरि हाम्रो हरेक आवश्यक्तालाई अभिभावको रुपले समाधान गर्न खोज्नु भएकोमा नेपालकुवेत म्यानपावर एशोसियसन मुरी-मुरी धन्यवाद दिन चाहान्छ ।

नेपालकुवेत म्यानपावर एशोसियसन, परिवार ।

Posted by: Jay Ale

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.