झापामा चन्दा उठाउँदै गरेका पूर्व लडाकु पक्राउ


झापा, २४ पुस । झापा प्रहरीले चन्दा आतङ्कमा संलग्न रहेको आरोपमा माओवादीका थप तीन जना पूर्व लडाकुलाई हतियारसहित पक्राउ गरेको छ । अन्य सात जनाको खोजी भइरहेको बताइएको छ । इलाम दानाबारीका विपीन तामाङ, पेल्टीमारीका सुमन तामाङ र महमाईका वीरबहादुर राईलाई शुक्रवार साँझ हतियार सहित पक्राउ गरिएको प्रहरी स्रोतले जनाएको छ । उनीहरुको साथबाट दुई थान सिक्सर र त्यसमा लाग्ने ९ एमएमको म्यागेजिन फेला परेको बताइएको छ । पक्राउ परेका सबैलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापामा राखिएको छ ।

यसअघि झापाको शिवगञ्जबाट पाँचगाछी–९ का सुरज टुडु र इलाम दानावारी–१का दीपेन कोइरालालाई गएको बुधबार राति प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो । उनीहरुले झापाको तोपगाछी, जुरोपानी, बैगुन्धुरा, पाँचगाछी लगायत स्थानका व्यापारीसँग लाखौँ रुपैयाँ चन्दा माग गरेको प्रहरीसमक्ष स्वीकारेका छन् ।

Posted by: Jay Ale

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.