भु.पू विधार्थी मञ्चद्वारा पानी ट्यांकी निर्माण कार्य शुरु


जय आले, कुवेत

राजनैतीक वृतचित्रदेखी टाढा रहि मन, बचन र कर्मले आफ्नो विधालयको संरक्षण र बिकास गरौं भन्ने नाराका साथ स्थापना भएको भु.पू बिद्यार्थी मञ्च श्री स्वधर्म मा.वि पाखापानी २, पर्वतले बिधालयमा स्वच्छ खाने पानी ट्यांकीको निर्माण कार्य शुरु गरेको छ । स्थापनाको छोटो अवधिमै सम्पूर्ण अभिभावक र पूर्व विधार्थीहरुबाट उल्लेख्य सहयोग प्राप्त गर्न सफल भएकोले नै यो शुभकार्यको शुरुवात हुन गएको मञ्चका संस्थापक अध्यक्ष एवं कुवेतमा कृयाशिल माउण्ट एभरेष्ट स्पोर्टिङ्ग क्लवका सचिव श्री ईन्द्र प्रसाद भूषालले जानकारी दिनु भयो ।

विश्वका ११ मुलुकमा पूर्व विधार्थी साथीहरु रहेको जानकारी गराउँदै, आफु जन्मेको गाउँ र आफुले पढेर शिक्षा हाँसिल गरेको बिधालय प्रति सहयोगी हातहरु हमेशा बढाउने  र मञ्चका गतिविधिहरु निरन्तर रुपमा कुवेतनेपाल डटकममा प्रकाशित भएकोले नै आफ्ना सम्पूर्ण पूर्व साथीहरु संपर्कमा आएको बताउँदै, मञ्चले कुवेतनेपाल डटकमलाई सदैव सम्झने छ भनेर पनि अध्यक्ष श्री भूषालले भन्नुभयो ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.