अन्तर नेपाली भलिबल प्रतीयोगिताको टाइ सिट (Fixture)प्रकाशित


राजु गुरुङ/कुवेत, डिसेम्बर १७ तारिक माउन्ट एभरेष्ट स्पोर्टइङ क्लबको ११औ वार्षिक उत्सबको उपलक्ष्यमा अन्तर नेपाली भलिबल प्रतीयोगिता खैतान स्टेडियमको कभर्ड हलमा हुने भएको कुरा हामीले अघिल्लो समाचारमा छापेका थियौ भने सोही अनुरुप प्रतियोगितामा जम्मा ११ टिमले सहभागिता जनाउने भएका छन। माउन्ट एभरेष्ट स्पोर्टइङ क्लबले प्रतियोगितामा दर्ता सम्बन्धी सुचना प्रकाशित गरे बमोजिम हिजो कुवेत सिटिमा सहभागिता जनाउने सम्पूर्ण टिमका टिम म्यानेजर, क्याप्टेन, खेलाडीहरु तथा आयोजक समितीका प्रतिनिधिहरुको रोहबरमा गोला प्रथा गरी प्रतियोगिताको टाइ सिट (Fixture) निर्धारण गरिएको थियो। तल हेर्नुहोस्

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.