” नेपाल तामाङ घेदुङ ” कुवेतको स्थापना


मिती १२-११-२०१० का दिन कुवेत को  मालिया सिटीमा तामाङ जातिहरुको ब्रिहत भेला आयोजना भएको छ।  करीब १०० जनाको हाराहारिमा तामाङ दाजु-भाई तथा दिदी बहिनीको उपस्थिती रहेको सो कार्यक्रम संचालकको कार्यभार श्री अमृत तामाङ ज्युले लिनु भएको थियो। कार्यक्रम सभापतिको पदमा श्री सुन बहादुर तामाङ ज्यु रहनु भएको थियो। कुवेत स्थित बिभिन्न कम्पनी बाट तामाङ साथीहरुले प्रतिनिधित्व गर्नु भएको थियो। यस् कार्यक्रममा आदर्णीय दाजु राजेन्द्र तामाङ, थमन स्याङ्बो र आश बहादुर लोप्चन ब्यस्तताको कारणले उपस्थित हुन सक्नु भएन।

लगभग ३:३० बजे श्री सुन बहादुर लामाको स्वागत मन्तब्यबाट कार्यक्रमको बिधिवत सुरुवात भएको थियो। स्वागत मन्तब्य पछी सबै उपस्थित तामाङ दाजु भाई तथा दिदी बहिनीहरुको परिचय कार्यक्रम राखिएको थियो। अ-आफ्नो परिचय दिने क्रममा सबै तामाङ दाजु भाई तथा दिदी बहिनिहरुले कुवेतमा तामाङहरुको एउटा संगठनको आवश्यकता भएको बिचार पनि पोखाउनु भएको थियो। यसै भेलाले एक्काइस सदस्य  कार्यसमितिको छनोट गरेको छ।

अध्यक्ष श्री सुन बहादुर तामाङ, उपाध्यक्षमा श्री लाल बहादुर योन्जन र श्री डुन्डुप लोप्चन, सचिबमा श्री अमृत तामाङ, सह-सचिबमा श्री सैईन्द्र तामाङ, कोसाधक्ष्यमा श्री भिम राज तामाङ र नर जङ तामाङ अनी प्रबक्तामा श्री पूर्ण तामाङ र श्री राम तामाङ निर्बिरोध चयन हुनुभएको छ। सदस्यहरुमा, राज कुमार लोप्चन, सुन बहादुर लामा, मैते तामाङ, मोहन पाख्रिन, देउ बहादुर तामाङ, टेक वाइबा, साइला लामा, दिल बहादुर तामाङ, केदार तामाङ, सुजन तामाङ तथा गणेश तामाङ छनोट हुनु भएको छ भने महिला सदस्यहरुमा सन्जु तामाङ र निशा तामाङ रहनु भएको छ। बरिस्ठ  सल्लाहकारहरु मा श्री राजेन्द्र तामाङ, श्री थमन स्याङ्बो र आस बहादुर लोप्चन रहनु भएको छ भने सल्ल्हाकारहरुमा श्री विश्वाश तामाङ र जेबी थीङ रहनु भएको छ। कार्यसमितिको अर्को बैठक आगामी डिसेम्बर ३ तारिकको दिन बस्ने भएको छ। 

Posted By: Thapa/Bikram Mr

7 responses to “” नेपाल तामाङ घेदुङ ” कुवेतको स्थापना

 1. साथी अमृत,
  बधाई छ, राम्रो कामको सुरुवात गर्नु भएकोमा, आशा छ तपाईंको सँगठनले भोलिको दिनहरुमा प्रबशी नेपाली साथी भाई तथा दिदी बहिनिहरु ले भोगेका शुख्-दुखमा तपाईहरुको ठुलो सहयोगको आशा राख्दछ ।
  आन्तमा तपाईं लगाएत सम्पूर्ण तामाङ साथिहरुमा आउदे गरेको लोहोसारको शुभ-कामना साथे सँगठ्नको उतर उतर पर्गती होस
  दिपेन थापा स्याङ्जा,हाल कुवेट, Alghanim Electronic Aveneus

 2. मिलन लामा (डुम्जन )

  खुशी लाग्यो ” नेपाल तामाङ घेदुङ ” स्थापना को ’boutमा सुनेर आसा छ यस
  ” नेपाल तामाङ घेदुङ ” ले पनि अरु सङ्सस्थाले झै आउने दिनहरुमा प्रगतिका पाइला चालुन।
  फ्याफुल्ला……….. फ्याफुल्ला………..फ्याफुल्ला

  मिलन लामा (डुम्जन )
  भोजपुर
  हाल -कुबेत
  contact number-67085837

 3. lasso phyaafulla sampurna khadi muluk kuwait ma karyarat sabai tamang aama buba daju bhai didi bahini esta mitra avam sathi bhai harulai kuwait tamang ghedung sangko tarf bata pheri pani lasso phyaafulla hami sampurna tamang jatiharule pani kuwaitko khadi mulukma basera pani hamro riti riwaz lai nabirsi kana tamang dhudung sang ma sahabhagi hunako lagi mero binamra anurodh garda6u tapai hami sabaiko sahamati bata nai yes tamang ghedung sang lai agadi badauna sakin6 tesko lagi sabai jana le aa aaphno thau bata yeuta sakriye bhumika khelnu hola vanne apekshya garda6u yeti dui sabda yaha rakhdai m sun bahadur tamang bida hun6u lasso phyaafulla……

 4. lasso fafullla, pardeshma pani tamang haru ko hamro samaj le khi garnu kamar kasnu yakdami ramro ho malai khusi lago. tara aba hami yaslai kasari agadi badaune ra yasko karya niti k banaune bhane bare sochane tholo jimewari sabai tamang samudayale sochnu parne bela bhayako chha. thank you, tamang samaj

 5. its all write, thank u tamang samag all the best.

 6. Khusi lagyo Nepal Tamang Ghedung Kuwait ko Sthapana bhaya ko news sunnu pauda ra Ma kuwait ma raheko sampurna tamang daju bhai tatha didi bahini haru lai badhai pani dina chahanchhu ra Hareko chhetra taha tapka ma raheka sampurna hamra Tamang daju bhai didi bahini haru yasari nai yakata badda bhayara gayoo bhane Hamro adhikar lai sunuschit garna sakchhu bhanne malai lageko chha thank you..

 7. lasso fyafulla!!! tamang ghedung samaj kuwait sampurna kuwaitma rahanu vayeka tamang daju bhai didi bahiniharu lai jankari garauna chahanchhau ki kuwait ma pani tamang ghedung samaj yahi november 11-12-2010 ma gathan vayeko chha yes tamang samaj lai kasari safalta banaune vanne jimmebari hami sampurna tamang haruko kadhma aayeko6 harek chhetra bata sabaile aa-aaphnu bhumika khelnu hola vanne purna biswas liyeko6u tapai hami sabaiko sahamati bata nai yes samajlai aagadi badauna sakin6 r aba aaune december 03-12-2010 ma kuwait city maliyako pachhadi bhela aayojana hudai6 yes bhelama pani sampurna tamang daju bhai didi bahini harulai sahabhagi huna mero binamra anurodh chha harekle aaphno sabai sathi bhai esta mitra harulai nimantarn garnu hola! thanks sabaiko din sukhmaye bitosh lasso fyafulla!!! sagar jasto shant rahi tufan jasto jos rakhnu ! yo duniya swarthi6 kadam kadam ma hos rakhnu!!!

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.