विश्वकपमा सही भविष्यवाणी गर्ने अक्टोपसको मृत्यु


बर्लिन, कात्तिक ९ (एएफपी) -यसपालिको विश्वकपमा सही भविष्यवाणी गरेर विश्वभर ख्याति कमाएको पल नामको अक्टोपसको निधन भएको ऊ बस्दै आएको एक्वेरियमले मंगलबार जनाएको छ । एक्वेरियमले एक शोक वक्तव्य जारी गर्दै गएराति पलको मृत्यु भएको बताएको हो । पलले सुरुमा जर्मनीले खेल्ने सबै खेलको मात्र सही भविष्यवाणी गरेको थियो । तर फाइनल खेलको समेत स्पेनले जित्ने भविष्यवाणी उसले सही गरेको थियो ।

अर्जेन्टिनालाई जर्मनीले पराजित गर्ने पलको भविष्यवाणीपछि अर्जेन्टिनी फ्यानहरुले पलको विरोधमा इन्टरनेटमा अभियान चलाएका थिए । एक्वेरियममा राखिएका दुई देशका झण्डा राखिएका भाँडोमध्ये जुनलाई पलले रुचाउँछ, त्यही देशले खेलमा जित्‍ने भविष्यवाणी गरिएको थियो ।

Posted by: Jay Ale

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.