चेलीसँग नाच्न तीजमा नपाए पछि झडप


 टेकनारायण भट्टराई, पाल्पा, भदौ २७ – गुल्मीको हुँगा गाविसमा चेलीसँग तीज नाच्न नपाएको भन्दै आक्रोशित युवा र स्थानीयबीच झडप हुँदा २ घाईते भएका छन्। प्रहरीले मारपिटमा उत्रेका १० जना युवालाई नियन्त्रणमा लिएको जनाएको छ। झेर्दी गाउँमा शनिबार राति तीजमा नाच्न जम्मा भएका युवाहरुले चेलीहरुसँग अभद्र ढंगले नाच्ने मोबाईलमा भिडियो खिच्ने गरेपछि स्थानीयले त्यसो नगर्न आग्रह गर्दा दुई पक्षबीच झडप भएको थियो। पाका पुस्ता र युवा पुस्ताबीचमा भएको तनावमा दुई युवा घाइते भएका छन्। घाईते हुनेहरुमा हुँगा-९ का पदमपाणी न्यौपाने र खिमलाल न्यौपाने रहेका श्रृङ्गा प्रहरी चौकीले जनाएको छ। उनीहरुको जिल्ला अस्पताल तम्घासमा उपचार भैरहेको छ। १० जना युवालाई पक्राउ गरि जिल्ला प्रहरी कार्यालय तम्घास ल्याईएको प्रहरी नायव उपरीक्षक पदम प्रसाद सुवेदीले बताए।

 

Posted by: Shiva Paudel

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.