नढाटौँ, जेठ १४ भित्र संविधान बन्दैन: खनाल


काठमाडौँ, नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष झलनाथ खनालले प्रक्रियागत र अन्तरवस्तुका हिसाबले पनि आगामी जेठ १४ गतेभित्र संविधान बन्न नसक्ने बताएका छन्। उनले अब जनतालाई नढाँटी दलहरू मिलेर यसको समाधान खोज्नेतिर लाग्नुपर्ने बताए। पारिजात स्मृति केन्द्रद्वारा उनको निवास डल्लुमा आज बिहान आयोजित कवितावाचन कार्यक्रममा अध्यक्ष खनालले राष्ट्रिय सहमतिका लागि आफ्ना तर्फबाट निरन्तर पहल भइरहने प्रतिबद्धता जनाए। कार्यक्रमका संयोजक स्नेह सायमीले अन्य दलका प्रमुख नेताको निवासमा गएर यसरी नै कवितावाचन गर्ने जानकारी दिए। सो केन्द्रले बुधबार एकीकृत नेकपा (माओवादी) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ निवासमा पनि यसरी नै कवितावाचन गरेको थियो।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.