बेलायती सेनाध्यक्ष नेपाल आउने


बेलायती सेनाका सेनाध्यक्ष डेभिड जुलियन रिचार्ड नेपालको ५ दिने भ्रमणका लागि विहीबार नेपाल आउनुहुने भएको छ । प्रधानसेनापति महारथी छत्रमान सिंह गुरुङको निमन्त्रणामा नेपालको औपचारिक भ्रमणको लागि बेलायती सेनाका सेनाध्यक्ष डेभिड जुलियन रिचार्ड विहीबार नेपाल आउन लाग्नु भएको सैनिक जनसम्पर्क निर्देशानालयले जनाएको छ । माघ २५ गते सम्मको नेपाल बसाईमा उहाँले राष्ट्रपति डा.रामवरण यादव, प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपाल, रक्षामन्त्रि विद्यादेवि भण्डारी र प्रधान सेनापति छत्रमान सिंहसँग भेट्ने कार्यक्रम रहेको छ । रिचार्डले पाँचखालमा रहेको वीरेन्द्र शान्ति कार्य तालिम केन्द्रको निरीक्षण गर्ने, बि्रटिस गोरखा पोखराले आयोजना गरेको कार्यक्रममा पनि सहभागी हुने निर्देशानालयले जारी गरेको विज्ञप्तीमा उल्लेख छ । सेनाध्यक्ष आगामी माघ २६ गते स्वदेश र्फकने कार्यक्रम रहेको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.