पोखरामा तीन पर्यटक बेपत्ता


 पोखरा घुम्न आएका तीन विदेशी पर्यटक पोखराको छोरेपाटनस्थित गुप्तेश्वर गुफा अवलोकनका क्रममा बुधबार साँझदेखि बेपत्ता भएका छन् ।पोखरा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १७, छोरेपाटनस्थित गुप्तेश्वर गुफा अवलोकनका लागि आएका एक भारतीय र दुई कोरियन पर्यटक गुफाभित्र छिरेपछि बेपत्ता भएका प्रहरीले जनाएको छ । बुधबार साँझ ५ बजेदेखि बेपत्ता उनीहरूको प्रहरी, स्थानीयवासी, पर्यटन व्यवसायीको सहयोगमा गुप्तेश्वर गुफाभित्र र आसपासका क्षेत्रमा खोजीकार्य तीव्र पारिएको छ । बेपत्ता हुनेमा सबै aपुरुष रहेका छन् । उनीहरूको परिचय भने खुल्न सकेको छैनन् । पर्यटकको रोजाई गुप्तेश्वर गुफा डेभिडफलबाट दुई सय मिटर विपरीत दिशामा पर्दछ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.