तीन सय भन्दा बढी नेपाली साउदी अरबको जेलमा


जय आले – कुवैत

बैदेशिक रोजगारिको शिलशिलामा साउदी अरब पुगेका ३०० भन्दा बढी नेपाली कामदारहरु जेलमा परेका छन। पाँचथरको डिगम राइ ले साउदी अरब को जिद्दा शहर स्थित सफल जेलमा ३ महिना देखी बन्दी जिबन बिताइरहेको टेलिफोन मार्फत जानकारी दिएको खबर छ।

हामीलाई प्राप्त भएको खबर अनुसार फरक फरक म्यानपावरबाट साउदी अरब पुगेका नेपाली कामदारहरुले नेपालमा भएको सम्झौता अनुसार काम पाएको भएपनी कम्पनीले तलब नदिएकोले कम्पनीनै छाडेर हिंड्नु परेको र तेही अवस्थामा साउदी पुलिस ले पक्राउ गरी जेल हालेको भन्ने छ। साथै जेलमा रहेका सबै नेपालीहरु को राहदानी कम्पनीले नै कब्जामा लिएको र त्यहा स्थित साउदी नेपाल एम्बेस्सी लाई जानकारी गराउदा पनि कुनै सहयोग पाउन नसकेको बन्दी हरुले गुनासो गरेका छन।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.