कुवेतमा ‘प्रारम्भिक दूतावास’


दोहा, घरेलु कामदारका लागि प्रतिबन्धित कार्यस्थल भएपनि विभिन्न उपायबाट खाडीको कुवेत, ओमानसहितका मुलुकमा नेपाली युवती आउने गरेको तथा समस्याहरू पनि दिनानुदिन बढ्दो क्रममा रहेकाले कुवेतमा दूतावास खोल्न परराष्ट्र मन्त्रालयले मन्त्रिपरिषद्लाई पत्र पठाएको छ । ‘प्रारम्भिक-दूतावास’ खोल्न लागिएको कूटनीतिक नियोग’boutको प्रस्ताव मन्त्रिपरिषद्मा गइसकेको भए पनि अब बन्ने नया“ सरकारले मात्रै यसलाई अनुमोदन गर्ने स्थिति देखिएको छ । परराष्ट्र स्रोतका अनुसार कुवेत, ओमान, बहराइनलगायतका मुलुकको घरेलु कामदार समस्या हर्ेन तथा प्रतिबन्धित रोजगारी गन्तव्य’bout नेपाल सरकारलाई सुझाव/परामर्शका लागि यो दूतावास खोल्न लागिएको हो ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.